Denon Envaya DSB250 Siyah Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

DSB250BTBKEM
Yorum (0) | Yorum Yap

2.047,27 TL 1.903,96 TL
%7İndirimli


Denon Envaya DSB250 Siyah Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Denon Envaya, mükemmel derecede kullanışlı bir hoparlördür. İster yemek yaparken müzik dinlemek ister ön odanızı müzikle doldurmak veya isterseniz çantanızda bir hoparlör taşımak ya da hareket halindeyken müziklerinizi dinlemek isteyin, Envaya bunların hepsini başarıyor. IP67 toz ve su geçirmezlik derecesi, Envaya'yı alamayacağınız hiçbir yerin bulunmaması anlamına gelir. Bulaşık yıkama lavabosundan havuza kadar her yere götürbilirsiniz. Denon'un önde gelen ses mühendisleri tarafından ayarlanan her hoparlör gibi benzersiz bir müzik performansı elde etmek için titizlikle hazırlanmıştır. Yenilikçi dijital ses işleme tekniklerine, güçlü amplifikatörlere ve yüksek kaliteli hoparlör şasisine sahip olan bu ürün serisi, yüksek notaların en ince ayrıntısına kadar kolaylıkla iletme ve aynı zamanda tam kontrol ve netlik ile derin bas sesleri verme yeteneği yanında geniş bir ses alanı yaratma yeteneğine de sahiptir. Basit bağlantı ve Siri etkinleştirme ile akıllı telefonunuzdan ücretsiz kontrol sağlar.

Su geçirmez ve dayanıklı

Denon Envaya su ve toz geçirmezdir. Resmi derecelendirmeye göre IP67dir, bu da Envaya Pocket'ın hasar görmeden 30 dakika boyunca 1m suda durabildiği anlamına geliyor. Bunu başarmak için tüm konnektörler bir başlık ile kapatılır, boşluklar contalarla kapatılır ve şasi su geçirmezdir; bu da belirli bir süre boyunca cihaza hiç su girmemesi anlamına gelir.

Bluetooth AptX

Envaya, aktarım cihazı tarafından desteklendiğinde, gecikme ve 'lipsync' sorunlarını en aza indirgeyerek, Bluetooth üzerinden CD benzeri ses aktarımı sağlayan yüksek kaliteli Bluetooth® aptX® Low Latency standardını sunar.

Telefon Görüşmeleri Yapmak ve 'Siri' ile Konuşma

Dahili mikrofon, eller serbest aramayı kolay bir görev haline getirir. Bluetooth ile akıllı telefonunuza bağlandıktan sonra bunun için hazırsınız. Buna ek olarak, kişisel asistan "Siri" ile bir iPhone'da konuşabilirsiniz. Envaya'daki telefon butonunu basılı tutmanız yeterlidir ve Siri etkinleşecektir.

Şarj Süresi

Ses seviyesine bağlı olarak 13 saat çalma süresi sunar.

Şarj süresi: 3,5 saat

Teknik Özellikler

Sürücüler: 2x 40mm Tam Aralıklı Sürücü - 1x 53x135mm Pasif Radyatör

Amplifikatörler: Yüksek verimli dijital amplifikatör (2x13.5W)

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler