Denon Heos Bar Wireless Siyah Kablosuz Soundbar

HEOS-BAR
Yorum (0) | Yorum Yap

10.323,35 TL 9.807,18 TL
%5İndirimliDenon Heos Bar Wireless Siyah Kablosuz Soundbar

İncecik yapısı ile zarafetini korurken bir televizyondan ya da Blu-Ray’den aldığı sessiz muhteşem performansta bir ses akışı ile sunar.

İster bir büfe üzerine yerleştirin veya duvara monte edin, heyecan verici HD ev sineması ve müzik akışını yaşayın.

Ses duvarını aşın ve televizyon izlerken oda dolusu ses elde edinin.

HEOS Bar, son teknoloji ürünü sinyal işleme, yükseltme ve 9 yüksek performanslı sürücü ile istisnai bir performans sunar.

Dört 4K uyumlu HDMI, çok kaynaklı AV kurulumlarında bile kullanmanıza izin verirken, HEOS entegrasyonu tüm müziklerinizi kablosuz olarak dinlemenizi sağlar.

Kurulum ve çalıştırma son derece kolay olan  HEOS Bar’ı televizyonunuzun HDMI Audio Return Channel (ARC) (Ses Dönüş Kanalı) girişine bağlayın. Dakikalar içinde sound bar çalışmaya hazırdır. Cihazınızınızı HEOS App ile denetleyin veya TV'nizin uzaktan kumandası ile HEOS Bar’ı kumanda edin. Kolay değil mi?

Evinizdeki internet ağını kullanarak tüm müziklerinizi herhangi bir odaya ya da aynı müziği tüm odalara aktarın. Favori şarkılarınızı Bluetooth ile paylaşın. HEOS App ile hepsi parmak uçlarınızda.

HEOS Bar stilinizi, odanıza yansıtır. HEOS Bar, TV setinin sesini iyileştirmek için tasarlanmıştır ve sofistike sesler sayesinden televizyon izlemeyi çok daha keyifli hale getirir.

4K Ultra HD’yi keşfetmenizi sağlayan sound bar, son teknoloji HDMI standartlarıyla tamamen geleceğe yöneliktir. Dört HDMI 2.0a / HDCP 2.2 girişi, filmlerinizin 4K Ultra HD'de keyfini çıkarmanıza fazlasıyla yeterlidir.

 TV'nizin sınırlı 4K geçiş kapasitesine sahip olması durumunda endişelenmeyin. 4K kaynaklarınızı doğrudan bara bağlayın. En iyi çok kanallı ses için HEOS Bar, Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio ile sınıfının önde gelen ses formatı desteği sunar. HEOS AVR / HEOS Bar, HDR10 ve Dolby Vision'un Yüksek Dinamik Aralık (HDR) video formatlarını da destekliyor. Dolby Vision, sinema, TV şovları ve oyunları inanılmaz bir kontrast ve renk ile keyfe dönüştürür.

Garanti Süresi

Ürün orjinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.Benzer Ürünler